PremiumDrogeria.sk - najlacnejšia drogeria.


Oral-B elektrická zubná kefka pre deti Vitality Kids Cars+zubna pasta, kniha

Hodnotenie: 

Elektrická zubná kefka pre deti Oral-B z motívom Disney rozprávky Cars pre deti od 3 rokov je extra jemná, poskytuje zábavu a ako značka odporúčaná zubnými lekármi čistí zuby jemne a účinne.

  • Aplikácia Disney Magic Timer (časovač na čistenie zubov)
  • Zubná pasta Oral-B 
  • Knižka pre vašich najmenších
  • 4 samolepky s tematikou áut
  • 8 dní na jedno nabitie

 

Značka: Oral B
Dostupnosť:

0 €
19.90(s DPH)
+
-

Elektrická zubná kefka Oral-B pre deti Vitality Kids Cars + Oral-B zubná pasta + detská kniha

 

Dajte dieťaťu šancu objaviť výkon elektrickej kefky Oral-B, ktorá sa dokonale hodí pre každé dieťa staršie ako 3 roky. Vďaka atraktívnemu dizajnu mení kefka Oral-B Vitality Cars umývanie zubov na skutočné potešenie pre najmenších a zároveň im ponúka prvotriedne čistenie, ktoré potrebujú.

Vynikajúce čistenie * Kefka Oral-B Vitality Cars zaisťuje 2D čistenie vďaka zaoblenému koncu, ktorý hlboko čistí celý zub a obklopuje každý zub osobitne. Vďaka svojej menšej veľkosti umožňuje čistenie ťažko prístupných miest ako bežné kefky a je ideálny pre deti staršie ako 3 roky. * v porovnaní s bežnou ručnou kefkou

Oral-B elektrická zubná kefka je extra mäkká a umožňuje deťom jemné, ale účinné čistenie, kým sa naučia správne si čistiť zuby. Prispôsobte čistenie zubnou kefkou Oral-B Vitality Cars, prichádza so 4 samolepkami s tematikou áut, ktoré sú omotané okolo držadla kefy, aby si vaše dieťa mohlo vytvoriť svoju obľúbenú zubnú kefku.

Aplikácia Oral-B Disney Magic Timer Autá Oral-B Brush Vitality Cars sú kompatibilné s aplikáciou Oral-B Disney MagicTimer. Stiahnite si aplikáciu a pomôžte svojim deťom urobiť správne 2 minúty čistenia zubov podľa odporúčaní zubného lekára a naučiť sa tak správne návyky v ústnej starostlivosti, ktoré budú používať celý život. Aplikácia je k dispozícii na bezplatné stiahnutie v obchode Google Play a App Store.

2 čistiace programy elektrickej zubenej kefky

Vďaka dostupným programom čistenia ponúka zubná kefka Oral-B Vitality Cars malému dokonalé čistenie zubov:

  • Denné čistenie - štandardný program dennej ústnej hygieny;
  • Sensitive - pracuje pomalšie a poskytuje jemnejšie čistenie po dobu 2 minút.

8 dní na jedno nabitie. Plná náplň elektrickej zubnej kefky Oral-B Vitality Cars má dlhú životnosť až 8 dní (za podmienok jej používania dvakrát denne po dobu 2 minút). Nabíjateľná batéria uisťuje najmenších, že ich obľúbená kefka je kedykoľvek pripravená na čistenie zubov stlačením jediného tlačidla.

Žiadne bolesti hlavy - je kompatibilný s akoukoľvek rezerváciou Oral-B Kids Kefa je kompatibilná s celým radom elektrických kefiek s nabíjateľnou batériou Oral-B Kids, s výnimkou zvukových kefiek Oral-B. Zubní lekári odporúčajú vymeniť koniec kefky každé 3 mesiace. 

Priemerné hodnotenie

0,0
Hodnotilo 0 užívateľov

Recenzie

Tento produkt zatiaľ ešte nikto nehodnotil. Ohodnoťte ho ako prvý !

Drogeria eshop - skusenosti 18-ročné skúsenosti

Skúsenosti, vedomosti a serióznosť!

Drogeria eshop - skvele ceny Skvelé ceny

Najnižšie ceny na trhu!

Drogeria eshop vsetko skladom Všetko skladom

Tovar odoslaný ešte v deň objednania!

Drogeria eshop - zakaznicky servis Zákaznícky servis

Sme tu vždy pre Vás !

Hmm, o čo všetko prichádzam?

Mega zľavy, šťavnaté novinky, najlepšie ponuky, poučné blogy.