PremiumDrogeria.sk - najlacnejšia drogeria.


Sanytol dezinfekčné utierky na plochy s vôňou Eukalyptu 36ks

Hodnotenie: 

Sanytol dezinfekčné univerzálne utierky ODSTRAŇUJÚ 99,99% baktérií, plesní a vírusov. Neutralizujú 99,99% alergénov z roztočov, mačiek a peľov. BEZ CHLÓRU BEZ FARBÍV DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ. Účinné tiež proti Sallmonele a Listerii Baktérie, plesne a vírusy sú mikroskopické organizmy na povrchoch. Pokiaľ nie sú zničené, môžu byť príčinou infekčných ochorení.

  • Zanechávajú sviežu vôňu eukalyptu.
  • Neobsahujú chlór.
Značka: Sanytol
Dostupnosť:

5 €
3.69(s DPH)
+
-

Sanytol dezinfekčné utierky na plochy s vôňou Eukalyptu 36ks

Sanytol Dezinfekcia univerzálne jednorázové čistiace utierky 24ks čistia a dezinfikujú plochy. Preventívnym a pravidelným používaním dosiahnete kontrolu a reguláciu
výskytu mikróbov v domácnosti. Trojitý účinok - bakteriálny, fungicídny a virucídny - odstránia 99,99% vírusov, baktérií a plesní. Účinné aj proti Salmonele a Listérii.
Zanechávajú sviežu vôňu eukalyptu. Neobsahujú chlór.

Domáce alergény môžu vyvolať respiračné alebo kožné alergie najmä u atopikov. SANYTOL, expert na dezinfekciu bez chlóru, vyvinul praktické univerzálne utierky, ktoré čistia, dezinfikujú a neutralizujú alergény z roztočov, mačiek a peľov s 98% účinnosťou. Eliminuju baktérie, vírusy a plesne (zdroje alergií) zo všetkých druhov povrchov. Ich jedinečné zloženie nespôsobuje škvrny a zanecháva sviežu vôňu čistoty. Utierky sa po použití jednoducho vyhodia do odpadkového koša.

Odstraňuje okrem iného: Escherichia coli, Herpes simplex vírus, Staphylococcus aureus, Virus de la GRIPP H1N1, Candida albicans, Aspergillus niger, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus Hiram.

Trojaký účinok: baktericídne podľa EN 13697 (5 min), fungicídny podľa normy EN 13697 (15 min), virucídny na vírus Influeza A (H1N1) a na vírus Herpes simplex podľa EN 14476 (5 min). 


Obsah balenia 24ks.

Použitie:
Otvorte a vyberte utierku. Utrite plochu a nechajte uschnúť. Po použití neoplachujte. Dobre uzatvorte balenie.
Neničte životné prostredie - obrúsky neodhadzujte na zem, ani do záchodov.

Zloženie:
5000mg/kg didecyldimethylammonium chlorid, menej ako 5% neiónové povrchovo aktíovne látky, menej ako 5% kationové povrchovo aktívne látky.

Používajte biocídne prípravky bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a informácie o výrobku.

Reg.QH-19-00334

 

 

 

Priemerné hodnotenie

0,0
Hodnotilo 0 užívateľov

Recenzie

Tento produkt zatiaľ ešte nikto nehodnotil. Ohodnoťte ho ako prvý !

Drogeria eshop - skusenosti 18-ročné skúsenosti

Skúsenosti, vedomosti a serióznosť!

Drogeria eshop - skvele ceny Skvelé ceny

Najnižšie ceny na trhu!

Drogeria eshop vsetko skladom Všetko skladom

Tovar odoslaný ešte v deň objednania!

Drogeria eshop - zakaznicky servis Zákaznícky servis

Sme tu vždy pre Vás !

Hmm, o čo všetko prichádzam?

Mega zľavy, šťavnaté novinky, najlepšie ponuky, poučné blogy.